Przejdź do treści

27.06.2023 / fenzo

Rozszerzamy możliwości: Otwarcie nowego magazynu wysokiego składowania Fenzo w Gostyninie

"Rozwijamy się dla Was! Z dumą prezentujemy nasz najnowszy projekt - nowy magazyn wysokiego składowania Fenzo w Gostyninie. Zobaczcie, jak nasza nieustanna praca i inwestycje przekładają się na rozszerzenie możliwości, które oferujemy naszym klientom. Czytaj więcej, aby dowiedzieć się, jak ten nowy obiekt wpłynie na przyszłość usług logistycznych, które świadczymy."

Czytaj dalej

To jest moment, który nadejść musiał. Nasza firma – Fenzo – nieustannie rozwija się, poszerza swoje usługi, i teraz możemy ogłosić, że mamy nowy magazyn wysokiego składowania. Jest to moment, na który czekaliśmy, i z radością dzielimy się nim z Wami. W Gostyninie, pod adresem Wrząca 13a, otworzyliśmy nowoczesny obiekt o powierzchni 1000m2.

Doskonałe położenie

Każdy, kto zna przemysł logistyczny, wie, że lokalizacja jest kluczem. Dlatego zdecydowaliśmy się na Gostynin – miasto w centralnej Polsce, z dogodnym dostępem do najważniejszych dróg krajowych, a przede wszystkim do Autostrady A1. Nasza lokalizacja w miejscowości Wrząca w samym centrum Polski umożliwia szybkie i sprawne przemieszczanie towarów na terenie całego kraju, co sprawia, że jesteśmy idealnym partnerem dla firm poszukujących magazynu centralnego. To strategiczne położenie umożliwi nam skuteczne i efektywne zarządzanie dostawami zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

Nowoczesne udogodnienia

Nasz nowy magazyn nie jest zwykłym magazynem. To magazyn wysokiego składowania o pojemności ponad 1000 miejsc paletowych, co oznacza, że wykorzystuje pionową przestrzeń, aby pomieścić więcej towarów na mniejszej powierzchni. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom większą pojemność i elastyczność.

Ponadto, magazyn został wyposażony w dwie rampy załadunkowe oraz możliwość wjazdu do magazynu z poziomu 0. Te udogodnienia ułatwią nam obsługę dostaw, a tym samym zapewnią naszym klientom jeszcze wyższy poziom usług.

W ramach naszych usług logistyki magazynowej, oferujemy głównie:

Magazynowanie krótko i długoterminowe, przeładunek, konfekcjonowanie, pakowanie, konsolidacje, a także zarządzanie towarem i opakowaniami zwrotnymi.

Niezawodność i pewność

twarcie nowego magazynu to dla nas ważny krok w przyszłość. Wierzymy, że będzie on skutecznym narzędziem w naszym dążeniu do jeszcze lepszego obsługiwania naszych klientów. Dzięki nowemu magazynowi, jesteśmy w stanie zaoferować jeszcze większą niezawodność i pewność, które są tak ważne w dzisiejszym świecie logistyki.

Jesteśmy zobowiązani do zapewniania najwyższej jakości usług logistycznych. W ten sposób zdobyliśmy zaufanie naszych klientów. Zapewniamy, że będziemy kontynuować tę drogę, stale inwestując w rozwój naszych usług i infrastruktury.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i doświadczenia z nami przyszłości logistyki.