Przejdź do treści
Zabezpieczanie_ladunku_Fenzo

Bezpieczeństwo w transporcie towarów: Kontrola jakości i szkolenia w Fenzo

Bezpieczeństwo w transporcie towarów to priorytet dla firmy Fenzo. Dzięki naszemu zaangażowaniu w kontrolę jakości, monitorowanie ładunków, odpowiednie zabezpieczenie ładunków, a także regularne szkolenia kierowców i pracowników logistycznych, jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczny i efektywny transport towarów dla naszych klientów. Dbamy o to, aby zarówno ładunki, jak i personel były chronione na każdym etapie procesu transportowego.

Przeczytaj wpis

Transport odpadów w Unii Europejskiej

Działalność człowieka zawsze związana była z wytwarzaniem odpadów. Na przestrzeni lat wraz z postępującą industrializacją ich ilość zwiększała się, a w obecnym wieku osiągnęła apogeum. Coraz istotniejszy jest więc problem składowania i transportu odpadów.

Przeczytaj wpis

Jakie są rodzaje naczep w transporcie drogowym?

Różne rodzaje naczep w transporcie drogowym umożliwiają przewóz ładunków typowych oraz niestandardowych, jak np. stal, artykuły przemysłowe, maszyny rolnicze, kontenery, część automotive lub papier w rolach. Przedstawiamy rodzaje naczep oraz podpowiadamy, jak wykorzystać ich możliwości.

Przeczytaj wpis

Zrównoważony Rozwój w Logistyce: Jak Zielone Inicjatywy Przekształcają Magazyn Fenzo sp. z o.o.

W erze, gdzie zrównoważony rozwój nie jest już opcją, a koniecznością, Fenzo Sp. z o.o. staje na czele innowacji w branży logistycznej. Nasz nowoczesny magazyn położony w sercu regionu, niedaleko Gostynina, staje się wzorem ekologicznych praktyk magazynowych dla klientów z Płocka, Kutna, Gostynina oraz Włocławka. Wyposażony w panele fotowoltaiczne o mocy 32 kW i elektryczne wózki widłowe, demonstruje, jak zielone inicjatywy mogą nie tylko przyczyniać się do ochrony naszej planety, ale również optymalizować operacje magazynowe. Zapraszamy do lektury artykułu, który przybliża, jak Fenzo Sp. z o.o. przekształca branżę logistyczną poprzez wdrażanie praktyk zrównoważonego rozwoju.

Przeczytaj wpis

Rozszerzamy możliwości: Otwarcie nowego magazynu wysokiego składowania Fenzo w Gostyninie

"Rozwijamy się dla Was! Z dumą prezentujemy nasz najnowszy projekt - nowy magazyn wysokiego składowania Fenzo w Gostyninie. Zobaczcie, jak nasza nieustanna praca i inwestycje przekładają się na rozszerzenie możliwości, które oferujemy naszym klientom. Czytaj więcej, aby dowiedzieć się, jak ten nowy obiekt wpłynie na przyszłość usług logistycznych, które świadczymy."

Przeczytaj wpis

Przewóz towarów wrażliwych: Jak Fenzo, zapewnia bezpieczeństwo i zgodność z regulacjami Systemu Elektronicznego Nadzoru Transportu (SENT)

Dowiedz się, jak Fenzo, lider w branży transportowej, zapewnia bezpieczeństwo i zgodność z regulacjami SENT podczas przewozu towarów wrażliwych. Przeczytaj nasz najnowszy artykuł na blogu.

Przeczytaj wpis

Outsourcing logistyki magazynowej: Jak Fenzo pomaga klientom skupić się na swojej głównej działalności”

Outsourcing logistyki magazynowej może przynieść wiele korzyści dla małych i średnich przedsiębiorstw. W naszym najnowszym artykule dowiesz się, jak Fenzo pomaga klientom skupić się na swojej głównej działalności, oferując elastyczność i optymalizację kosztów. Przedstawiamy dwa przykłady współpracy z branżą stalową i opakowaniową, które pokazują wartość naszych usług. Zapraszamy do lektury, aby dowiedzieć się więcej o zaletach outsourcingu logistyki magazynowej.

Przeczytaj wpis

Elastyczność dostaw LTL (Less than Truckload) – jak Fenzo pomaga klientom optymalizować koszty transportu ładunków częściowych

W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu, przedsiębiorstwa poszukują elastycznych i wydajnych rozwiązań logistycznych, aby sprostać rosnącym potrzebom rynku. Dostawy LTL (Less than Truckload), czyli transport ładunków częściowych, stanowią doskonałą odpowiedź na te oczekiwania. Firma Fenzo, jako ekspert w dziedzinie transportu i logistyki, pomaga swoim klientom optymalizować koszty transportu ładunków częściowych, dostarczając usługi na najwyższym poziomie.

Przeczytaj wpis